beyper.org

E-Mail

info@beyper.org

Telefon

+0.216 577 58 00

DAYANIKLI TÜKETİM VE BEYAZ EŞYA PERAKENDECİLERI DERNEĞİ TÜZÜĞÜ

 +0.216 577 58 00 - +90 216 687 03 03

Yönetim Kurulu

 • Başkanın Mesajı

  Bildiğiniz gibi dünyada beyaz eşya ve elektronik satışlarının tamamı büyük perakende mağazaları tarafından yapılıyor. Ülkemizde ise daha çok pazar payları showroom sistemi ile bayilik yapisından oluşuyor.

 • BEYPER'in Amacı Nedir?

  Sektöründe faaliyet gösteren bayilerin ve tüccarlarin gelişimine ve güçlenmesine katkı sağlamak, caddelerde ve AVM’lerde bulunan geleneksel bayiliğin ve mağazacılığının avantajlarını duyuracak ortamlar haziılamak ve tanıtmak, birlikten oluşan güçle ticari giderlerimizde (elektrik, telefon, benzin banka vs) özel avantajlar sağlamak.

 • BEYPER Nasıl Doğdu?

  25 Şubat 2011 tarihinde, Beykoz Belediye Tesisleri'nde başlayan yolculuğumuz gelişti, büyüdü ve dostluğa dönüştü.Aslinda amaç hep ayniydi: Bayilik sistemini nasıl geliştirebiliriz, nasıl ayakta tutabiliriz, karşımızdaki büyük teknomarketlerle nasıl rekabet edebiliriz, uzman mağazacı olan bizleri ve mesleğimizi daha nasıl ileriye götürebiliriz?

 • Üyelik Kabul Formu

  1-Dernek amacını gerçekleştirmek için Beyaz Eşya, Elektronik eşya, ve küçük ev aletleri tedarikçi ve müşterileri ile yakın ilişki içinde bulunur,2-Üyelerin mesleki, teknik ve müşteri ilişkileri eğitim düzeyini artırmak için her türlü girişimde bulunur,bu konuda gerçek ve tüzel kişilikler ve komu kurum ve kuruluşları ile iş birliğine gider...

 • Yönetim Kurulu

  Yönetim Kurulu Başkanı pozisyonuyla ilgili tüm detaylar..

Beyper Nasıl doğdu?

BEYPER

25 Şubat 2011 tarihinde, Beykoz Belediye Tesisleri'nde başlayan yolculuğumuz gelişti, büyüdü ve dostluğa dönüştü.Aslında amaç hep aynıydı: Bayilik sistemini nasıl geliştirebiliriz, nasıl ayakta tutabiliriz, karşımızdaki büyük teknomarketlerle nasıl rekabet edebiliriz, uzman mağazacı olan bizleri ve mesleğimizi daha nasıl ileriye götürebiliriz?

Devamını Oku